Další informace Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Paliva Jelen

 
Josef Jelen
K Javůrku 312
549 22 Nový Hrádek

info@paliva-jelen.cz

606 223 635
724 236 398

 
 

Uhlí a uhelné brikety

Kliknutím na řádek vybraného paliva zobrazíte jeho detailní popis.

původ typ - balení hrubost [mm]
rozměr
výhřevnost
[GJ/t]
Nabídka se zobrazuje pouze přihlášeným zákazníkům.
O kvalitě našeho uhlí

Vážení zákazníci,věnujte pozornost této informaci!

Naskladňujeme pouze čerstvé uhlí (žádný ležák), jehož dobu těžby a čas nasypání na kamion si svou přítomností u vykládky můžete osobně ověřit. Nakupujeme výhradně I. jakost a to po celý rok. Podsítné, hruboprach a uhloprach naskladňujeme pouze proti závazné objednávce a zálohové platbě předem.

Dopravu, jak jsme již zmínili, provádíme pouze kamiony, protože při dopravě vagonem dochází u uhlí k jeho destrukci.

Zásoby děláme pouze takové, o kterých víme, že je rozprodáme, protože uhlí dlouho ležící na haldě ztrácí svou deklarovanou kvalitu! Z tohoto důvodu u některých druhů uhlí nemůžeme být levnější než konkurence, protože nákupní cena v uhelných dolech kvartálně kolísá.

Možná že si řeknete, jak to, že některé konkurenční firmy drží cenu uhlí po celostátním zdražení i měsíc pod cenami ostatních uhelných skladů? Má to jednoduché vysvětlení. Naskladní se velké množství uhlí v době jarních slev, bohužel na úkor jeho kvality, která obzvláště na jaře vlivem povětrnostních podmínek rychle klesá a potom není nikterak valná. Těmto firmám je totiž úplně jedno, co vám dovezou, protože jim jde v první řadě až o lichvářský zisk.

Zkuste si udělat doma takový malý pokus. Dejte kus hnědého uhlí na místo, kde na něj mohou jít celý den sluneční paprsky a jednou denně jej pokropte vodou. Zbude z něj za pár dní pouze hromádka prachu = uhlí přestane odpovídat normě!

Vážení zákazníci, tohle my neděláme. I když máme zrovna takovou možnost jako konkurenční firmy, naskladnit velké množství uhlí, nebudeme to ani do budoucna provádět, protože si Vás, zákazníků vážíme a chceme být solidní firmou i za dvacet let.


Děkujeme za Vaši přízeň
za Paliva Jelen, Nový Hrádek
Josef Jelen, majitel
 
 
Prověřený prodejce

Nabídka kotlů TOPMAX