Další informace Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Paliva Jelen

 
Josef Jelen
K Javůrku 312
549 22 Nový Hrádek

info@paliva-jelen.cz

606 223 635
724 236 398

 
 

Paletované zboží

Kliknutím na řádek vybraného paliva zobrazíte jeho detailní popis.

původ typ - balení
Nabídka se zobrazuje pouze přihlášeným zákazníkům.
Proces objednávání a podmínky doručování

1)  Zboží zákazník  objednává osobně  na provozovně v Novém Městě nad Metují , Havlíčkova 292 (bývalá Paliva stavební hmoty Havrda) nyní Paliva Jelen , v pracovní době po-čt od 8,00 do 15,30 hodin a v pátek od 8,00 do 16,30 hodin.

Při objednávce je nutné  nahlásit údaje pro účel dovozu:

a) jméno a příjmení zákazníka (případně název firmy, IČ , DIČ)
b) doručovací adresu (místo určení)
c) telefon , e-mail a jméno kontaktní osoby
d) druh zboží + počet palet s uvedenou hmotností
e) speciální dispozice (např. informace o stavu příjezdové komunikace a možnost složení zboží)
.

Poté zákazník zboží na místě  zaplatí a obdrží daňový doklad o nákupu.

2) Operátorky z e-shopu (Paliva Jelen jsou součástí systému prodeje paletovaného zboží - OK Paliva) se telefonicky spojí se      zákazníkem a domluví termín nakládky zboží .Doručení zpravidla probíhá následující pracovní dny v čase mezi 8-16 hodinou.

3) Pokud zákazník zjistí , že ze závažných důvodů nemůže v již sjednaný den zboží převzít , je povinen bezodkladně (nejpozději však v den expedice do 8 hodin ráno) informovat operátorky a sjednat nový termín dodání.

Je-li dopravce dle dohody povinen dodat zboží na místo určené v objednávce , je zákazník povinen převzít zboží při dodání, a poskytnout k tomu veškerou součinnost .V případě  , že zákazník bezdůvodně řádně dodané a předem avizované zboží nepřevezme , nebo nevyzvedne, bere na vědomí , že tímto jeho jednáním vzniká dopravci škoda na dopravních nákladech a na zpětné manipulaci se zbožím. V takovémto případě je dopravce oprávněn vyúčtovat zákazníkovi pokutu ve výši 500,-Kč za jednu zásilku a náklady na dopravu ve výši 2.500,- Kč za jednu paletu zboží. V případě , že je z důvodu na straně zákazníka nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem , než bylo uvedeno v objednávce , je zákazník povinen uhradit náklady spojené  s opakovaným doručováním zboží , resp. náklady , spojené s jiným způsobem doručení.

4) Při převzetí zboží od dopravce je zákazník (kupující) povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit dopravci do protokolu.Doprava zboží

Auto s čelem - zásilková služba České pošty

Rozvoz zboží probíhá v pracovní dny v čase 8-16 hodin. V den doručení dopravce kontaktuje zákazníka. Auto je vybaveno hydraulickým čelem , pomocí kterého se paleta složí na místo kam auto dojede,  popř. zacouvá.Přesná velikost vozidla je volena ve svozovém depu dle místa doručení, a to s ohledem na přístupovou komunikaci k příjemci zboží. Nosnost vozidla se pohybuje v rozmezí od cca 3 t do 11 t.Jedná se tedy o menší až středně velká auta.Nejčastěji se doručuje do rodinných domů v zástavbě či chatových oblastí a z tohoto důvodu bývá využíváno nejmenší možné vozidlo vozového parku typu Iveco 75- nosnost 3 t. Naopak pokud se doručuje např.do firmy , která je k tomu uzpůsobena,není problém využít i největší vozidlo vozového parku typu Iveco 18- nosnost 11t.Dále je auto vybaveno paletovým vozíkem,kdy lze paletu ještě pár metrů přemístit na vhodné místo,ale pouze po zpevněné ploše (s paletou nelze manipulovat po trávě , po více strukturované dlažbě , nebo ve svahu , např. vjezd do garáže).
Nelze stanovit přesný den a čas doručení .Dispečer se domlouvá se zákazníkem.


Rozvozové auto OK Paliva

Rozvoz zboží probíhá v pracovní dny v čase 8-16 hodin . Den předem řidič zavolá zákazníkovi a domluví s ním doručení zboží. Auto je vybaveno hydraulickým čelem , pomocí kterého se paleta složí na místo kam auto dojede, popř.zacouvá . Nosnost vozidla je 8 t s možností naložení max. 12 eur palet. Pro doručení palet "až domů" , je vozidlo vybaveno elektrickým terénním paletovým vozíkem . S paletou lze manipulovat do kopce (např. vjezd do garáže) , nebo strukturované dlažbě , či jiném bezpečném  nezpevněném terénu, vždy ale záleží na osobním rozhodnutí řidiče (zaměstnance OK Paliv) na místě , zda je možné paletu dopravit až na požadované místo. Základní výbavou auta je i běžný paletový vozík..
Nelze stanovit přesný den a čas doručení . Dispečer se domlouvá se zákazníkem.

Rozvoz rozvozovým autem OK Paliva v regionu  Žamberk , Rychnov nad Kněžnou , Dobruška , Hradec Králové  , České Meziříčí , Opočno , Nové Město nad Metují , Česká Skalice , Náchod  , Hronov , Police nad Metují se provádí minimálně od 4 palet. Doručení je obvykle  do 1-2 týdnů od objednání.
 
 
Prověřený prodejce

Nabídka kotlů TOPMAX